Hodinky, doplňky a šperky

Módní šaty

Šaty

Trendy hodinky

Módní trendy stále prosazují výrazné a pastelové barvy, zvířecí „animal“  motivy a kožené pásky. Stále víc se začínají prosazovat pastelové barevné odstíny, efektně kolorovaná ocel a keramické či bižu pásky. Velni oblíbené trendy a in jsou barvičky dámského oblečení, šatů i módních doplňků ,nevyjímaje hodinky, jako je modrá a tyrkysová, pozadu nezůstává ani růžová a lososová a velmi módní jsou i kombinace pastelových nebo metalických odstínů s kombinací zlaté, měděné nebo stříbrné.

Nejvíce trendy jsou ciferníky dámských hodinek v blankytně modrých odstínech. Slaďte své oblíbené sexy šaty, hodinky i náušnice do krásných odstínů modré barvy. Modrá barva sice patří ke studeným barvám, avšak symbolizuje nekonečné moře a nebe, ale i konzervatizmus a povinnosti. Tmavě modrá barva je barvou spolehlivosti, míru a velmi uklidňuje. Světle modrá připomíná nekonečnost nebe, přináší inspiraci a dává nám pocit svobody. Světlá modrá barva vyjasňuje duši i ducha.

Dámské hodinky se zvířecími motivy prezentují nespoutanost, bojovnost, divokost, rafinovanost ale také ženskou smyslnost. Může se jednat o malý detail jako je pásek z exotické kůže nebo ciferník s animal vzorem. Zvířecí motiv vždy hodinky oživí a zaujme na první pohled. Stejně jako kvalitní dámský kabát nebo úžasné plesové šaty či elegantní společenské šaty i dámské hodinky jsou vizitkou a charakteristikou Vašeho vkusu. Jejich správný výběr je stejně důležitý jako u jiného dámského oblečení a doplňků.

Comments are closed.