Módní doplňky

Džínové dámské hodinky

Hodinky

Hodinky, šperky, šály a módní doplňky

I když dnes už pro zjištění „kolikpak máme hodin“ stačí kouknout na mobil, dámské hodinky neztrácejí nic ze svého kouzla. Módní dámské hodinky nemusí sloužit jen ke zjištění přesného času. Mají atraktivní vzhled a podobají se stále více šperkům. Dámské hodinky můžeme směle zařadit do kategorie dámské doplňky. Hodinky jsou zdobené kamínky mají pestré ciferníky a mívají i propracované a krásné kovové, kožené i džinové řemínky.

I celkový vzhled dámského oblečení, chcete li „outfitu“, lze jednoduše dámskými módními doplňky změnit. Zvolte několik doplňků a proměňte své staré šaty v okouzlující kousek Vašeho oblečení. V předchozí sezóně kralovaly dlouhé náhrdelníky, ale současné trendy módy upřednostňují dlouhé a vrstvené Bohatý náhrdelník až k pasu se stane dominantou oblečení. Nejlépe samozřejmě vynikne s jednoduchými a prostými šaty bez potisku.

Už se Vám nechce utrácet každou novou sezónu za spousty oblečení ? Využijte naplno dámské oblečení, šaty, tuniky, trička i dámské topy, které máte ve skříni a pak už si jen pohrávejte s doplňky. Využijte odložený pásek a oživte s ním kabátek, nebo přepásejte dlouhý svetr. Použijte dámský šál přehozený přes ruce nebo ramena a přepásejte. Pokud se ještě více ochladí vyměňte šál za vlněný přehoz nebo módní dámské pončo.

Comments are closed.